Feature · Praha 9 · Praha 9
Za mosty
3+kk · 63 m² · Ve výstavbě
10 468 290 Kč
≈ €418,732
166 163 Kč / m²
01 / 08
O nemovitosti
V rámci nového komorního rezidenčního projektu Bydlení mezi vrchy v klidné části Prahy 9 nabízíme nadstandardně řešený byt 3+kk s orientací na jih a západ, který zaujme nejen svou promyšlenou dispozicí, ale i kvalitním vybavením. Byt je ideální pro menší rodinu.
Obytný prostor je propojen s balkonem a terasou. Praktickým bonusem se pak stane oddělené WC, podlahové vytápění a praktická komora o velikosti 2,2 m² umístěná na patře. Tepelné čerpadlo zajistí úsporný provoz, zatímco moderní videotelefon přinese pocit bezpečí a kontrolu nad vstupem. V obytné části najdete odolnou vinylovou podlahu, koupelna bude vybavena keramickou dlažbou, kvalitní sanitou a přípravou pro pračku / sušičku.
Lokalita místní části Hrdlořezy nabízí výbornou občanskou vybavenost – supermarket je vzdálený pět minut chůze, sportoviště a restaurace pouhé dvě minuty. Na autobusovou zastávku dojdete za šest minut, k metru A nebo B se dopravíte autobusem za deset minut. Projekt domu s pouhými třiceti byty se nachází v blízkosti zeleně v údolí mezi vrchy Tábor a Smetanka, nedaleko potoka Rokytka, jehož okolí láká k příjemným procházkám. Byty budou k nastěhování na podzim 2027.
More in this district