Feature · Praha 9 · Hloubětín
Kardašovská
2+kk · 62 m² · Novostavba
9 454 802 Kč
≈ €378,192
152 496 Kč / m²
01 / 10
O nemovitosti
Prostorný byt 2+kk s velkým balkonem téměř 20 m² – ideální místo pro venkovní posezení, relax i grilování.
Tento byt nabízí promyšlenou dispozici, dostatek přirozeného světla a příjemné soukromí v klidném rezidenčním domě.
Tento byt 2+kk (61,9 m²) s balkonem 19,5 m² ve 3. NP nabízí severozápadní orientaci a velkoformátová okna s posuvným HS portálem, která přivádějí do interiéru dostatek světla.
Po vstupu do bytu vás přivítá předsíň (5,2 m²) s místem pro vestavěnou skříň.
Na ni navazuje chodba (6 m²), která přehledně propojuje jednotlivé části bytu.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem (27,2 m²) tvoří přirozené srdce bytu. Díky velkým oknům a posuvným dveřím na balkon působí prostor světlým a otevřeným dojmem.
Z obývací části je přímý vstup na velkorysý balkon (19,5 m²), který nabízí dostatek místa pro venkovní sezení, grilování nebo relaxační zónu.
Ložnice (13,7 m²) je samostatná, klidná a nabízí dostatek prostoru pro velkou postel i šatní skříň.
Koupelna (6,5 m²) je vybavena sprchovým koutem, toaletou, topným žebříkem a odděleným koutem pro pračku a sušičku.
Velké okno v koupelně zajišťuje přirozené denní světlo i možnost přirozeného větrání, což je v městských bytech velmi příjemný bonus.
Interiér je laděn do světlých, přírodních tónů – kombinace dřeva, bílé a šedých detailů působí harmonicky a nadčasově.
Byt je již dokončený a připravený k osobní prohlídce.
Dům má čistě rezidenční charakter – bez komerčních prostor.
K pohodlí obyvatel přispívají zásilkové boxy, které zjednodušují každodenní fungování a pomáhají snižovat provozní náklady.